USUWANIE WGNIECEŃ METODĄ PDR

Skrót PDR pochodzi z języka angielskiego – Paintless Dent Repair czyli usuwanie wgnieceń karoserii samochodowych bez konieczności późniejszego lakierowania (nieinwazyjne). 

Ważne jednak jest, aby lakier w miejscu zniekształcenia blachy nie był uszkodzony i nie była wcześniej kładziona w miejscu wgniecenia szpachla. Najczęściej metodę tą stosuje się po gradobiciu, niewielkiej stłuczce czy aktach wandalizmu na parkingu. 

Dzięki PDR typowe punktowe wgłębienia da się wyrównać bez śladu nie naruszając zewnętrznej powłoki. Ich likwidacja bez lakierowania ma zdecydowaną przewagę nad tradycyjnymi sposobami napraw, ponieważ na wykonanie pracy potrzeba najczęściej zaledwie jednego dnia.

Usuwanie wgnieceń bez naruszania powłoki jest również dużo tańsze od klasycznych metod lakierniczych, a do tego naprawa nie powoduje ryzyka niewłaściwego dopasowania koloru nadwozia. 

Wstępną wycenę można dokonać na podstawie zdjęć. W przypadku wgnieceń po gradobiciu wycena tylko na podstawie oględzin auta w siedzibie firmy.

Wybierając bezlakierową metodę usuwania wgnieceń oszczędzasz swój czas i pieniądze. Powłoka lakiernicza zostaję nienaruszona – auto nie traci na wartości!

Cena – od 99 zł (jedno wgniecenie) *

* zależy od wielkości, stopnia trudności, dostępu i materiału z którego są wykonane elementy karoserii (np. aluminiowa maska, błotnik, stalowe drzwi, dach, słupek)