POWŁOKI CERAMICZNE

  • Ultracoat Hydro HD 

Zabezpieczenie 12-miesięczne: 600 zł*

To powłoka ochronna na bazie SiO2 o wytrzymałości do 12 miesięcy. Posiada silne właściwości hydrofobowe. Może być stosowana jako samodzielna powłoka lub jako środek uzupełniający (top coating) do twardych powłok ceramicznych, którym dodaje śliskości oraz zwiększa hydrofobowość.

 

  • Ultracoat ONE + Hydro HD

Zabezpieczenie 2-letnie: 1000 zł*

To uniwersalna powłoka ceramiczna do ochrony zewnętrznych elementów auta. Miłośnicy wysokiego połysku doceniają One ze względu na właściwości znacząco podbijające połysk auta. Powłoka wiąże się z chronioną powierzchnią na zasadzie wiązań kowalencyjnych i dzięki twardości 9H bardzo skutecznie chroni powierzchnię przed mikrorysami, utratą koloru spowodowaną przez działanie promieni UV, ptasimi odchodami, solą drogową i, co najważniejsze, przed korozją.

 

  • Alien Magic NEO PRO 

To najnowocześniejsza powłoka ceramiczna brytyjskiej marki Alien Magic – NEO PRO została opracowana jako wiodąca, odporna na chemię i zarysowania, powłoka ceramiczna dostępna obecnie na rynku. NEO PRO łączy się z lakierem samochodowym na poziomie molekularnym tworząc barierę ochronną między warunkami drogowymi a delikatnym lakierem. Odpycha brud, dzięki czemu lakier jest łatwiejszy w utrzymaniu, oferując jednocześnie doskonałą ochronę i połysk.

Zabezpieczenie 3-letnie z gwarancją producenta: 1200 zł*

Zabezpieczenie 5-letnie z gwarancją producenta: 1800 zł*

 

*wszystkie ceny ustalane są indywidualnie, podane ceny są cenami orientacyjnymi, za samą aplikację powłoki

** warunkiem do nałożenia powłoki ceramicznej jest skorzystanie z pakietu PREMIUM PLUS

*** w przypadku bardzo zniszczonego lakieru cena ustalana indywidualnie ze względu na potrzebę wykonania wieloetapowej korekty lakieru